Правила прийому в ЗДО

Для зарахування дитини до дошкільного закладу необхідно:зареєструвати дитину на чергу до дошкільного закладу у загальному міському електронному реєстрі дітей перед вступом до ЗДО ( єдина комп'ютерна база даних, яка містить інформацію про ЗДО м. Первомайська та дітей,які реєструються на чергу в ЗДО)

Перелік документів, необхідних для прийому в ЗДО:

( відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 305 із змінами від 27.01.2021, Листа МОЗ України від 24.04.2018 року № 111-01/123 про роз'яснення щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладів дошкільної освіти і загальноосвітніх навчальних закладів у зв'язку із скасуванням форми первинної облікової документації № 026/0 "Медична карта дитини"

1.Заява батьків,або осіб,що їх замінюють про зарахування до дошкільного закладу.

2.Медична довідка про стан здоров'я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти, завірена підписом, печаткою лікаря - педіатра або сімейного лікаря. Довідка має містити штамп ПМЦПМСД(на печатці має чітко читатись прізвище лікаря)

3.Копія карти профілактичних щеплень дитини ( форма 063/0), завірена трикутною печаткою ПМЦПМСД, із зазначенням дати звірки з оригіналом та підписом і прізвищем особи, що звіряла копію з оригіналом.

4.Копія свідоцтва про народження дитини

5. Для зарахування дитини до спеціалізованої групи додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку ( порушення зору)

6. Для зарахування дитини з ООП ( особливими освітніми потребами) для утворення інклюзивної групи додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

У разі відсутності у дитини профілактичних щеплень- рішення ЛКК лікарсько - профілактичного закладу про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад.